رفتن به بالا
 • یکشنبه - ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
 • کد خبر : ۴۲۸۷۲
 • مشاهده :202 نمایش
در دیدارکارکنان اداره بهزیستی رودبار با امام جمعه عنوان شد؛

اداره بهزیستی رودبارجنوب ۲۰۰۰ مددجو دارد/رسیدگی به معلولان کاری خداپسندانه است

امام جمعه رودبار جنوب در دیدار کارکنان اداره بهزیستی کار و فعالیت در بهزیستی و  خدمت به معلولان و نیازمندان در جامعه را مقدس دانست.

 

به گزارش رودبار ما، به مناسبت هفته بهزیستی، رییس، کارکنان اداره بهزیستی شهرستان رودبارجنوب با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

امام جمعه رودبارجنوب در این دیدار از زندگی انسان به عنوان میدانی برای امتحان بشر نام برد و گفت: همه ما در معرض امتحان الهی قرار داریم و معلولین و نیازمندان وسیله امتحان شما کارمندان بهزیستی هستند که علاوه بر خدمت به آنان با عشق به امورشان نیز رسیدگی می‌کنید و این از نظر خداوند دور نمی‌ماند.
وی بیان کرد: کار و فعالیت در بهزیستی بسیار مقدس، ارزشمند و خداپسندانه است و انجام امور مربوط به معلولان و نیازمندان در جامعه از قداست بالایی برخوردار است و بدین واسطه می‌بایست به شما تبریک گفت.
گروهی با بیان اینکه مددجویان با بیشتر مورد توجه قرار بگیرند،بیان داشت:  مشکلاتی همچون نیروی انسانی وتجهیزات دراین اداره وجود دارد که بایدبیشترموردتوجه قراربگیرد.

امام جمعه رودبارباتأکیدبراینکه این کمک هابایدازهمه نهادهاصورت گیرد،تصریح کرد: مشکلات معلولان بایدرسانه ای شودبخصوص رسانه ای کشوری تابیشترموردتوجه قراربگیرند.

اداره بهزیستی رودبارجنوب ۲۰۰۰ مددجو دارد

در این دیدار منصور عاشوری رئیس اداره بهزیستی شهرستان رودبار جنوب گفت: اداره بهزیستی در سطح شهرستان رودبارجنوب با بیش از ۲۰۰۰ معلول تحت پوشش در حال فعالیت است.

وی ادامه داد: برای خدمت بهتر به مددجویان ۲بخش خصوصی راه اندازی کردیم  و کمک هزینه درمان مددجویان  رابه این بخش واگذارکردیم.

عاشوری بیان داشت: برای جلوگیری ازآسیب های اجتماعی اورژانس اجتماعی راه در این شهرستان راه اندازی کردیم و۳نفر در این اورژانس مشغول خدمت هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “اداره بهزیستی رودبارجنوب ۲۰۰۰ مددجو دارد/رسیدگی به معلولان کاری خداپسندانه است”

 • Shipatok گفت:

  چشونوم یبالی ادیستنن
  چه کار کنم

 • مملی گفت:

  ﻣﻦ ﺍﺻﻼ ﺍﺯ ﺗﺮﺣﻢ ﻭ ﻟﻐﺖ ﺗﺮﺣﻢ ﺑﺪﻡ ﻣﯽ ﯾﺎﺩ . ﻣﻦ ﻣﻌﻠﻮﻝ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﮐﻪ ﻣﻌﻠﻮﻻﻥ ﭼﻪ ﺣﺴﯽ ﺩﺍﺭﻥ . ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻣﻌﻠﻮﻻﻥ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺍﺯ ﻣﺎ ﮐﻪ ﺳﺎﻟﻤﯿﻢ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﻣﻦ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻣﯿﺬﺍﺭﻡ ﻭﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺯﺷﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﺍ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﻡ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.