رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • کد خبر : ۴۷۵۳۱
  • مشاهده :85 نمایش
امام جمعه بخش جازموریان عنوان کرد:

امام خمینی(ره)چون صاعقه ی عظیم جهل را از بین برد/بهمن ۵۷بعنوان برترین تحول جهانی قرن بیستم ثبت شده است/ مسئولان برای حل مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند

 

امام جمعه جازموریان گفت: امام غرور از دست رفته مستضعفان را به آنها برگرداند و چون صاعقه ی عظیم جهل را از بین برد و همگان را بهت زده کرد و معادلات عقلانی دشمن را در مدت زمان کوتاهی بر هم ریخت.

به گزارش رودبار ما، حجت الاسلام والمسلمین حمید بامری امام جمعه بخش جازموریان در جمع راهپیمایان ۲۲بهمن شهرستان رودبارجنوب اظهار داشت:  پاداش حرکت های شما که دشمنان شمارا خشمگین می کند بعنوان عمل صالح ثبت می شود.

 

وی ادامه داد: قطعا دشمن از حمایت ملت از انقلاب عصبانی می شود، بهمن ۵۷بعنوان برترین تحول جهانی قرن بیستم ثبت شده است،
انقلابی که بعنوان معجزه قرن بود.

 

امام جمعه جازموریان بیان داشت: امام غرور از دست رفته مستضعفان را به آنها برگرداند و چون صاعقه ی عظیم جهل را از بین برد و همگان را بهت زده کرد و معادلات عقلانی دشمن را در مدت زمان کوتاهی بر هم ریخت.

 

حجت الاسلام بامری عنوان کرد: امام مدیر و مدبر انقلاب بود نسل جوان تاریخ انقلاب را مرور کنند که کجا بودیم و به کجا رسیدیم.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی پاسخ به توطئه های آمریکاست

امام جمعه جازموریان با بیان اینکه با انقلاب به استقلال و آزادی و یک حکومت دینی رسیدیم خاطرنشان کرد: همین که مردم در یک فضای آزاد و بدور از وابستگی به بیگانگان زندگی می‌کنند، بزرگترین دستاورد است.

 

امام جمعه بخش جازموریان تصریح کرد: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را نشان دادند  وسیلی دیگری به بدخواهان داخلی و خارجی زدند.

 

وی گفت: مردم با حضور  مقتدرانه خود درصحنه‌های مختلف توانسته‌اند توطئه‌های دشمن را خنثی کنند، همچنین از مسئولان انتظار داریم به فکر حل مسائل و مشکلات مردم بوده و برای حل مشکلاتشان بیشتر تلاش کنند.

 

امام جمعه جازموریان گفت: اعلام وحدت و یکپارچگی ایرانیان، عهد و پیمان با امام راحل و آرمان های انقلاب است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه