رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  • کد خبر : ۴۷۳۸۵
  • مشاهده :144 نمایش
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

انتصاب دوتابعیتی ها اهانت به مدیران انقلابی و جهادی در کشور است/مگر قحط الرجال است که افراد پایبند به آرمان های کشوری دیگر را در مناصب قرار دهیم؟

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: مگر در کشور قحط الرجال است که افرادی که در آمریکا بوده و سوگند خورده اند به آن کشور وفادار بوده و درمقابل دشمنان آن کشور بایستند، در کشور به کار بگیریم و در مسئولیت های بالا قرار دهیم؟

 

 

 

به گزارش رودبار ما،سید محمد حسینی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه آرمان در خصوص انتصاب مدیران دوتابعیتی در برخی مناصب کشور گفت: تبعات و پیامدهای منفی مدیران دوتابعیتی را در گذشته شاهد بودیم مانند خاوری که با بخشی از اموال بیت المال به کانادا پناهنده شد و هنوز نتوانستیم کاری انجام دهیم.

 

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اظهار داشت: هرلحظه این احتمال وجود دارد دیگر مدیران دوتابعیتی هم به کشور خود خیانت کرده و به کشور دیگری که خانواده آنها زندگی می کنند، سفر کنند چرا که چنین افرادی غالبا دغدغه مردم و مشکلات جامعه را ندارند.

 

وی تصریح کرد: مگر در کشور قحط الرجال است که افرادی که در آمریکا بوده و سوگند خورده اند به آن کشور وفادار بوده و درمقابل دشمنان آن کشور بایستند، در کشور به کار بگیریم و در مسئولیت های بالا قرار دهیم؟ این نوعی اهانت به همه مدیران انقلابی، جهادی وشایسته ای است که در کشور زیادند به ویژه جوانان متخصصی که دارای کارامدی هستند و توانمندی بالایی دارند.

 

حسینی عنوان کرد: دوتابعیتی ها بیشتر به فکر منافع شخصی خود هستند و چنان دلبستگی به کشور و مردم خود ندارند لذا انتظار می رود با این موضوع با قاطعیت برخورد شود و به هیچ وجه به چنین افرادی مجال و میدان مسئولیت داده نشود.

 

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: آنها می توانند به عنوان یک شهروند عادی در جامعه باشند اما درست نیست در مناصب کلیدی کشور چنین افرادی قرار بگیرند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه