رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • کد خبر : ۴۸۵۶۰
  • مشاهده :47 نمایش
همزمان با فصل حساس حمل ونقل بار محصولات کشاورزی جنوب کرمان؛

تشدید طرح نظارتی بر شرکتهای حمل و نقل کالا /تعطیلی موقت ۳شرکت حمل و نقل در رودبار جنوب

همزمان با فصل حساس حمل ونقل بار محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان روز گذشته سه شرکت متخلف در رودبار جنوب به علت افزایش خود سرانه کرایه توسط کارشناسان حوزه حمل ونقل  به کمیسیون ماده ۱۱و ۱۲معرفی شده بودند.

به گزارش رودبار ما ؛روز گذشته با حضور کارشناسان حوزه حمل ونقل  بازرسی های محسوس و نامحسوس کنترل اسناد حمل و نقلی از شرکت ها و از طریق سامانه منظم از باربرهای رودبارجنوب انجام شد.

در این رابطه سه شرکت متخلف به علت افزایش خود سرانه کرایه توسط کارشناسان حوزه حمل ونقل  به کمیسیون ماده ۱۱و ۱۲معرفی شده بودند.

مجتبی محمودی معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: این سه شرکت متخلف به علت افزایش خود سرانه کرایه به کمیسیون ماده ۱۱و ۱۲معرفی شده بودند.


وی تصریح کرد: نرخ کرایه توسط انجمن صنفی شرکت ها و مؤسسات حمل بار با توجه به مصوبات نشست برنامه ریزی حمل و نقل تعیین شده است و بر این اساس شرکت ها موظف به صدور بارنامه می باشند از این رو با‌ شرکت هایی که بیشتر از کرایه تعیین شده اقدام به حمل بار کنند، برخورد قانونی می شود.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در فصل حساس حمل ونقل بار محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان قرار داریم با کوچکترین تخلفات حمل و نقلی به شدت برخورد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه