رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
  • کد خبر : ۴۷۵۳۷
  • مشاهده :109 نمایش

رودبارجنوب سبز و سفید و قرمز شد/حواشی راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ /تصاویر

خیابان های رودبارجنوب امروز همچون اقصی نقاط کشور، بار دیگر سبز و سفید و قرمز شد.

 

 

به گزارش رودبار ما،خیابان های رودبارجنوب امروز همچون اقصی نقاط کشور، بار دیگر سبز و سفید و قرمز شد. ۳۹ سال قصه همین است. پیران میروند و جوان ها می آیند ولی آنچه تا ابد می ماند، پرچم سه رنگ ایران است.

مردم امروز برای حمایت از خروش دریای ۲۲ بهمن ۵۷، خیابان ها را صحنه اقیانوس حضور خود کردند تا بگویند با همه کاستی ها و نقصان ها، همچنان پای انقلاب خود ایستاده اند.

 

پخش سرودهای نوستالژیک انقلابی و شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود به متن این همایش و نمایش ملی تبدیل شده بود. اما از حواشی هم نمی شد غافل شد!

 

در دیار نخل و آفتاب جمعیت زیادی از مردم، علی رغم فصل کشاورزی، ساعاتی قبل از شروع رسمی مراسم، به خیابان ها آمدند و در حالی که مراسم اصلی و سخنرانی در جلو بانک ملی برگزار می‌شد، جمعیت زیادی از میدان امام علی(ع) و بلوار امام با پای پیاده در حرکت بودند و عبور و مرور وسایل نقلیه در خیابان اصلی ممنوع بود.

 

جمعیت زیادی عموما به همراه خانواده در این راهپیمایی شرکت کردند حضور چند هزار نفری مردم بخصوص جوانان نسل سوم وچهارم انقلاب در این راهپیمایی توجه همگان را به خود جلب کرده بود.

راهپیمایان، تصاویر زیادی از حضرت امام(ره) و رهبری معظم انقلاب در دست داشتند و شعارهای غالب آنها هم «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر انگلیس» بود آدمک ترامپ نیز در مسیر راهپیمایی در آتش خشم راهپیمائیان سوخت.

عیسی نارویی معلولی که پای ثابت تمامی مراسمات و راهپیمایی ها است امسال هم با شور و علاقه خاصی در این راهپیمایی شرکت نمود و درحالی که پرچم ایران را در دست داشت آمده بود و در میان جمعیت شعار مرگ بر آمریکا سر می داد.

جوانان، دانشجویان، طلاب، جانبازان، ورزشکاران، مسئولان، هنرمندان و مداحان و مردم عادی در راهپیمایی حضور یافتند.

– در طوماری که در حاشیه مراسم برگزاری مراسم راهپیمایی در اختیار مردم قرار داده شد، راهپیمایان از رئیس جمهور خواستند که به جنوب کرمان سفر و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را بررسی کند.

حضور همه ی اقشار مردم از پیر تا جوان و از مسئول و بازاری و کشاورز و فرهنگی بسیجی و دانشجو و طلاب در این راهپیمایی نشان از پیوند خوردن مردم با این انقلاب و پیمان ناگسستنی مردم این دیار با ولایت داشت.

از همه قومیت ها آمده بودند؛ مثل این پسر بچه  ازخطه سیستان و بلوچستان.

از همه جالب تر یک پوستر که بر روی آن جمله از نماد وحدت بود در دست یک کودک دهه نودی.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه