رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  • کد خبر : ۴۸۰۸۶
  • مشاهده :108 نمایش
امام جمعه رودبارجنوب عنوان کرد:

زن از نظر رهبری مدیر خانواده است/ حقوق های نجومی و تجمل گرایی زیبنده مسئولان جمهوری اسلامی ایران نیست

امام جمعه رودبار جنوب گفت: حقوق های  نجومی و تجمل گرایی برای مسئولین جمهوری اسلامی زیبنده نیست و به همین خاطر رهبر معظم انقلاب و دستگاه قضا  به حقوق های نجومی حساسیت نشان میدهند و با این امور مختلف هستند.

به گزارش رودبار ما؛ حجت الاسلام والمسلمین گروهی امام جمعه رودبارجنوب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با تبریک میلاد حضرت زهرا و روز مادربه بیان بهترین روش دینداری پرداخت و اظهار داشت: ورع یک مرتبه بالاتر از تقواست و ورع و تقوا ،بهترین روش دینداری است.

حجت الاسلام گروهی در ادامه  به توصیه های امام صادق(ع )به شاگردانش اشاره کردن وافزود: تقوا و خدا ترسی از مهمترین توصیه های امام صادق ع به شاگردان بود.

خطیب جمعه رودبارجنوب با توجه به مصادف شدن تولد امام خمینی با میلاد حضرت زهرا (س)گفت: امام خمینی(ره)انسانی با ورع بود و زندگی بسیار ساده ای داشت.

گروهی در ادامه این مطلب به زندگی حضرت سلمان فارسی اشاره کرد و افزود: سلمان با اینکه استاندار و حاکم مدائن بود ولی زندگی ساده ای  داشت و مانند مردم فقیر از نان جو استفاده می کرد و از اموال خودش در راه خدا انفاق می کرد.

امام جمعه رودبار جنوب در ادامه به هفته نیکو کاری اشاره کرد و بیان داشت: ما باید مانند سلمان  مواظب فقرا و مستضعفان باشیم و از اموالمان در این راه بخشش کنیم.

حجت الاسلام گروهی با اشاره به اموال مشروع برخی از مسئولین گفت:حقوق های  نجومی و تجمل گرایی برای مسئولین جمهوری اسلامی زیبنده نیست و به همین خاطر رهبر معظم انقلاب و دستگاه قضا  به حقوق های نجومی حساسیت نشان میدهند و با این امور مختلف هستند.

گروهی در ادامه به دیدار رهبری با جامعه مداحان اشاره کرد و گفت: زن از نظر رهبری مدیر خانواده است و زن را مایه آرامش مرد دانستند ولی در غرب زن مظهر آرایش و هیجان جنسی مردان است و حجاب زن مصونیت است نه محدودیت.

نماینده ولی فقیه در شهرستان رودبارجنوب با اشاره به فتنه گری و فساد آمریکایی تصریح کرد:هر کجا آمریکا حضور داشته باشد فتنه آید.

گروهی تکریم از خانواده شهدا را وظیفه همه مسئولان دانست و خاطر نشان کرد: همه مسئولان از خانواده معظم شهداء سرکشی کنند.

امام جمعه رودبار جنوب در پایان به سفر اخیر وزیر فرانسه به ایران اشاره کرد و افزود: ببینید وزیر فرانسه چه نقشی برای ایران داشته است و درمورد هسته ای صحبت کند،الحمدلله همه مسئولین بر علیه اش ایستادند چون خواسته بودند که ایران انرژی هسته ای نداشته باشد اما جمهوری اسلامی ایران یک ابر قدرت در جهان است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه