رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
  • کد خبر : ۴۸۱۳۷
  • مشاهده :75 نمایش
در مراسم یادواره شهداء رودبارجنوب عنوان شد؛

شهادت تجارتی است که در آن ضرری نیست/کشوری که ولایت داشته باشد با هیچ طوفانی نمی لرزد

امام جمعه رودبار جنوب با بیان اینکه دنیا بازاری است که یک عده در آن تجارت می کنند،گفت: شهادت تجارتی است که در آن ضرری نیست و شهدا در دو جبهه جنگیدند و در هر دو جبهه پیروز شدند آنقدر جنگیدند تا سنگر نفس را منهدم و به حق تعالی رسیدند.

 

به گزارش رودبار ما؛حجت الاسلام والمسلمین گروهی در مراسم ششمین یادواره شهدا و پنج شهید گمنام شهرستان رودبا رجنوب گفت: شهادت راهی دشوار اما سعادت آفرین است.

 

امام جمعه رودبار جنوب با بیان اینکه دنیا بازاری است که یک عده در آن تجارت می کنند،اظهار داشت: شهادت تجارتی است که در آن ضرری نیست و شهدا در دو جبهه جنگیدند و در هر دو جبهه پیروز شدند آنقدر جنگیدند تا سنگر نفس را منهدم و به حق تعالی رسیدند.

 

وی بیان داشت: شهدا با قدرت های دنیا طلب از صدر اسلام جنگیده اند و همیشه با ایمان قوی و تفکر علوی که داشتند پیروز میدان شدند.

کشوری که ولایت داشته باشد با هیچ طوفانی نمی لرزد

عباس ایرانمش رزمنده هشت سال دفاع مقدس نیز در این مراسم گفت: افتخارم این است که در جمع بسیجیان و سر بازان امام زمان (عج) هستم.

وی ادامه داد: مسئولین بسیجی ما برای حفظ انقلاب تلاش کنند چرا که عشق به خدا فقط در بسیجی اثر دارد.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه همه با دعوت نامه به این یادواره آمده اند گفت: شهدا بر ما منت گذاشته اند و بند عاشقی را بر گردن ما انداختند و گفتند در سر کلاس درس ما حاضر شوید.

ایرانمش تصریح کرد: شهدا یک تجارت کردند و به پیام الهی گوش کرده و خود را از بند اسارت نفس رهانیدند.

 

وی با بیان اینکه اگر راه شهدا را ادامه دادید سر فراز خواهید شد،گفت: ایمان شهدا سلاح پیشرفته دشمن را در هم کوبید و در ادامه این راه بسیجیان با توسل ائمه اطهار پرچم این انقلاب را به دست امام زمان خواهند داد.

 

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: کشوری که ولایت داشته باشد با هیچ طوفانی نمی لرزد.

ایرانمش بیان داشت: سازمان ناملل طرفدار حقوق بی بشری است که کودکان یمن در آتش آنها می سوزند.

 

وی در پایان افزود: امروز دشمن تلاش می کند چهره اسلام را چهره ای ترسناک به جهانیان معرفی کند غافل از اینکه اسلام دین رحمت دین اخوت و دین مهربانی است و پیامبر عظیم الشأن رحمه للعالمین است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه