رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  • کد خبر : ۴۲۸۹۸
  • مشاهده :158 نمایش
سرپرست دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان رودبارجنوب در گفتگو با رودبار ما:

شورای نگهبان کاری به حزب و جناح ندارد/ مهمترین رسالت شورای نگهبان پاسداری از اسلام است

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان رودبارجنوب گفت: مهمترین رسالت شورای نگهبان به عنوان یک نهاد رسمی،پاسداری از اسلام وصیانت از قانون اساسی است.

به گزارش رودبار ما، سعید برآهویی سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان رودبارجنوب در گفتگو با خبرنگار رودبار ما ضمن تبریک و گرامیداشت سی و هفتمین سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای نگهبان گفت: این نهاد مقدس با سرلوحه قرار دادن اندیشه ها، بیانات و رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در جهت اجرای هر چه بهتر وظایف خود حرکت می کند.

وی ادامه داد: دفتر شورای نگهبان در رودبارجنوب از سال ۸۶ به صورت مستقل راه اندازی شد.

برآهویی بیان داشت: شورای نگهبان از نهادهای نظارتی جمهوری اسلامی ایران است و هدف آن پاسداری از اسلام وصیانت از قانون اساسی است.

سرپرست دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان رودبار جنوب با بیان اینکه شورای نگهبان کاری به حزب و جناح ندارد،خاطرنشان کرد: هدف شورای نگهبان نظارت بر برگزاری انتخابات سالم است.

برآهویی با تاکید بر اینکه تمامی قوانین جمهوری اسلامی و انتخابات به استثنای شورای شهر و روستا باید به تایید شورای نگهبان برسد،گفت: کارکرد شورای نگهبان علاوه بر نظارت بر صحت و اجرای قوانین بعضی از تایید صلاحیت ها نیز می باشد.

سرپرست دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان رودبار جنوب، هجمه های علیه شورای نگهبان را جزو برنامه های طراحی شده از سوی دشمن دانست و خاطر نشان کرد: دشمن به دنبال تضعیف شورای نگهبان است تا بتواند به آسانی افراد نفوذی خود را به مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز نظام وارد کنند اما شورای نگهبان سد راه آنها است و اجازه چنین کاری را هرگز به آنان نخواهد داد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه