رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
  • کد خبر : ۴۶۶۴۱
  • مشاهده :81 نمایش
امام جمعه رودبارجنوب:

عطش انقلابی مردم مانع موج سواری دشمن شد/ دولت به خواسته‌های مردم توجه کند

امام جمعه رودبارجنوب گفت: یک موج به وجود آمد و دشمن شروع به موج سواری کرد و مردم بصیر و ولایتمدار با چه عطشی فتنه را خاموش کردند ما مردم رهبر و نظاممان را دوست داریم ولی مسوولان به مساله تورم، بیکاری و معیشت توجه کنند.

 

 

به گزارش رودبار ما،حجت الاسلام والمسلمین عباس گروهی امام جمعه شهرستان رودبارجنوب در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن توصیه به تقوی الهی اظهارداشت: خروجی تقوا دوری از گناهان است.

 

وی ادامه داد: بر اساس بیانات حضرات معصومین(ع)نماز ستون است پس به نماز اهمیت دهید و با یک دید ویژه نگاه کنید نماز از گناهان دیگر جلوگیری می کند و بالاترین عبادت است و می تواند مشکلات روحی انسان را درمان کند.

 

 

امام جمعه رودبارجنوب خاطرنشان کرد: دشمن بروز شیطنت می کند و مقابله با شیطنت ها هم باید بروز باشد.

 

گروهی با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که امام راحل و رهبر انقلاب به آن اشاره دارد مساله غفلت است،گفت: فتنه ها همگی محصول غفلتند که برای خواص و نخبگان خیلی خطرناک است و غفلت اینها ضربه کاری به جامعه می زند.

 

وی عنوان کرد: در مساله غفلت باید آحاد مردم بخصوص کارگزاران نظام جدی توجه کنند که چه چیزهای زمینه ساز غفلت می شود و آثار سو غفلت چه هستند.

 

امام جمعه رودبار جنوب ابراز داشت: امیر المومنین(ع) یکی از عوامل غفلت را دست کم گرفتن دشمن می داند هر چند این دشمن ضعیف باشد، یعنی از خواب غفلت بیدار شوید و به خود بیایید.

 

گروهی خوشبینی و خوش خیالی را یکی دیگر از عوامل غفلت دانست و افزود: بعد از اینکه با دشمن صلح کردید چون ممکن است که این دشمن حیله گرخودش رابه تو نزدیک کندتاغافل گیرت کند و سومین چیزاعتمادبه دشمن است ،ازمکر و حیله دشمن هیچگاه نباید غافل شد هر چند به توروی خوش نشان دهد.

 

امام جمعه رودبارجنوب گفت: اگررهبر معظم انقلاب می فرماید: مراقب دشمن باشید به خاطراینکه درمکتب امیرالمومنین رشدکرده است.

 

وی اظهار داشت:  هرکشوری که پیشرفت کند حوادثی هم درپیش دارد چرا که دشمنان آن کشور بیشتر خواهند بود.

 

گروهی در ادامه افزود: دولت به خواسته های منطقی مردم باید توجه کند چرا که خواسته معقول و منطقی با اغتشاش فرق میکند.

 

امام جمعه رودبارجنوب تصریح کرد: یک موج به وجود آمد و دشمن شروع به موج سواری کرد و مردم بصیر و ولایتمدار با چه عطشی فتنه را خاموش کردند ما مردم رهبر و نظاممان را دوست داریم ولی مسوولان به مساله تورم، بیکاری و معیشت توجه کنند لذا دفاع ائمه جمعه از مشکل معیشت مردم این نیست که اغتشاش بوجود آید یا کار دولت را زیر سوال ببرد.

 

گروهی در پایان با بیان اینکه در فتنه اخیر آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان برای حمایت از اغتشاشگران مسابقه گذاشته بودند، گفت: اغتشاشگران با غارت و اهانت به اسلام به نام ملت خیانت به ملت کردند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه