رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  • کد خبر : ۴۸۱۲۵
  • مشاهده :117 نمایش
در جلسه ستادتنظیم بازار شهرستان رودبارجنوب عنوان شد؛

لزوم برخورد سریع و دقیق با متخلفان بازار شب عید/نظارت مستمر بر بازار موجب افزایش کاذب قیمت هامی شود

رئیس تنظیم بازار شهرستان رودبارجنوب گفت: با تشکیل تیم های گشت مشترک و نظارت مستمر بر بازار می توان افزایش کاذب قیمت ها جلوگیری کرد و در روزهای پایانی سال جاری و شب عید ،رضایتمندی لازم را در میان شهروندان بوجود آرود.

 

به گزارش رودبار ما؛ ستاد تنظیم بازار شهرستان رودبار جنوب به منظور  بررسی و کنترل بازار شب عید به ریاست فرماندار این شهرستان تشکیل جلسه داد.

 

در این جلسه ابوذر عطاپور وزیری فرماندار و رییس ستاد تنظیم شهرستان رودبارجنوب گفت:با نظارت و مدیریت مطلوب می توان آرامش روانی لازم را در سطح جامعه ایجاد نمود.

 

عطاپور وزیری اضافه کرد: با تشکیل تیم های گشت مشترک و نظارت مستمر بر بازار می توان افزایش کاذب قیمت ها جلوگیری کرد و در روزهای پایانی سال جاری و شب عید ،رضایتمندی لازم را در میان شهروندان بوجود آرود.

 

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان رودبارجنوب در ادامه با اشاره به اینکه بیش از ۹۰درصد  کسبه شهرستان رودبارجنوب دارای جواز کسب می باشند. گفت:این مسئله نشان دهنده  وضعیت مطلوب در بازار شهرستان است و لذا حفظ و تداوم آن تلاش و کوشش اعضای ستاد تنظیم بازار را می طلبد.

 

فرماندار شهرستان رودبارجنوب در ادامه به توزیع اجناس مشمول طرح تنظیم بازار،نظیر مرغ،تخم مرغ،گوشت قرمز و برنج در دو شهر ردبار و زهکلوت اشاره کرد و گفت:میوه سیب و پرتقال هم در روزهای آینده توزیع خواهد شد.

 

وی درپایان بیان داشت:ستاد تنظیم بازار تمهیدات لازم را برای رضایتمندی شهروندان در نظر گرفته است و با فروشندگان متخلف  برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه