رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  • کد خبر : ۴۸۵۴۹
  • مشاهده :40 نمایش
در جلسه شورای سلامت رودبار مطرح شد؛

مشاوره قبل از ازدواج دریچه ای به سوی شناخت بهتر زوجین است/مرکز مشاوره جامع رودبار تا یک ماه آینده احداث خواهد شد

فرماندار رودبارجنوب در جلسه شورای سلامت شهرستان مشاوره قبل از ازدواج را گامی در جهت زندگی بهتر بیان کرد و گفت: اگر زوجین قبل از ازدواج به مشاور مراجعه کنند این امر به زندگی بهتر و دوام آن کمک شایانی خواهد کرد.

 

به گزارش رودبار ما،جلسه شورای  سلامت شهرستان رودبارجنوب با موضوع مشاوره قبل و بعد از ازدواج  با حضور فرماندار این شهرستان و دکتر مطهری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه ابوذر عطاپور وزیری فرماندار شهرستان رودبارجنوب با اشاره به اهمیت مشاوره گفت: مشاوره فرایند یاری رساندن است که درطی تعامل و ارتباطی دوطرفه و براساس اعتماد و احترام متقابل و با توجه به درک نیازها ، احساسات و افکار فرد داوطلب انجام می شود.

وی در ادامه به مبحث مشاوره قبل و بعد ازدواج اشاره کرد و گفت: مشاوره قبل از ازدواج با یک متخصص یا یک مشاور خبره که در امور خانواده از اطلاعات امروزی برخوردار است امر مهمی به نظر می رسد.

عطاپور وزیری همچنین مشاوره قبل از ازدواج را گامی در جهت زندگی بهتر بیان کرد و گفت: اگر زوجین قبل از ازدواج به مشاور مراجعه کنند این امر به زندگی بهتر و دوام آن کمک شایانی خواهد کرد.

رئیس شورای بهداشتی شهرستان رودبارجنوب در ادامه گفت: مشاوره قبل از ازدواج دریچه ای است به سوی شناخت بهتر زوجین از یکدیگر  و همین مسئله ایجاب می کند که مراکز مشاوره با همین موضوع در سطح جامعه ایجاد و راه اندازی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودبارجنوب در پایان اظهار داشت:جهت پیشگیری از مشکلات رفتاری،بهداشتی و روانی زوجین در سطح شهرستان رودبارجنوب ،یک مرکز مشاوره جامع تا یک ماه آینده احداث خواهد شد که در زمینه های فرهنگی،اجتماعی و بهداشتی به دواطلبان و زوجین مشاوره های لازم را ارائه خواهد نمود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه