رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
  • کد خبر : ۴۴۵۵۷
  • مشاهده :104 نمایش
امام جمعه رودبار جنوب بیان کرد؛

وظیفه ذاتی پلیس حفظ امنیت است

 

امام جمعه رودبارجنوب گفت: مهم ترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ امنیت و همچنین استقرار امنیت پایدار است که این توقع مردم از پلیس و نیروی انتظامی است.

به گزارش رودبار ما، به مناسبت هفته نیروی انتظامی پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان رودبارجنوب صبح امروز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت السلام والمسلمین گروهی در این دیدار که به مناسبت هفته ناجا و با حضور پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان، تیمهای پزشکی و امدادی فرماندهی انتظامی استان کرمان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد ضمن تبریک این هفته گفت: اقدامات نیروی انتظامی در حفظ و ارتقا امنیت قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اینکه وظایف مهمی بر عهده نیروی انتظامی کشورمان است، تصریح کرد: مهم ترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ امنیت و همچنین استقرار امنیت پایدار است که این توقع مردم از پلیس و نیروی انتظامی است.

گروهی با بیان اینکه این رسالت خطیر و وظیفه مهم بر عهده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: پرسنل سخت کوش نیروی انتظامی در دل سختی ها می روند و از جامعه حراست می کنند.

امام جمعه رودبارجنوب بیان داشت: انجام خدمات درمانی و پزشکی از وظایف ذاتی پلیس نیست اما نیروی انتظامی با تلاش در ارائه خدمات درمانی و پزشکی در مناطق محروم کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته که این شاخصه اصلی پلیس اسلامی است.

حجت الاسلام گروهی در ادامه خاطرنشان کرد: اینکه امروز میبینیم پلیس ما در اوج اقتدار و عزت در کنار پایبندی به قانون و برخورد با مجرمان فعالیتهای فرهنگی و ارائه خدمات به مردم محروم را سرلوحه کار خود قرار داده نشان از پایبندی آن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

گفتنی است طرح مردم یاری به مناسبت هفته نیروی انتظامی با همکاری تیمهای پزشکی و تخصصی از معاونت بهداری پلیس استان کرمان،جمعیت هلال احمر و بهزیستی در مناطق محروم شهرستان رودبار جنوب به ارائه خدمات تخصصی پزشکی، توزیع لباس و وسائل ورزشی و کمک آموزشی بین دانش آموزان نیازمند و همچنین سبد کالا به مدت یک روز در حال انجام است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه