رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
  • کد خبر : ۴۲۸۵۶
  • مشاهده :133 نمایش
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار جنوب خبر داد:

کشف محموله ۲۳کیلویی هروئین در رودبار جنوب+عکس

فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب از کشف محموله ۲۳ کیلویی هروئین توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

 

به گزارش رودبار ما، استان کرمان باتوجه به شرایط خاص جغرافیایی به عنوان گلوگاه ترانزیت قاچاق مواد مخدر محسوب می‌شود .
فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب از کشف محموله ۲۳ کیلویی هروئین توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.


سرهنگ رضا فیروز بخت در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، پلیس رودبار جنوب از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد افیونی که قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از مرز های شرقی و از مسیر رودبارجنوب به مرکز کشور را داشتند مطلع شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران بعد از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در نهایت متوجه شدند باند مذکور قصد دارند محموله‌مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حمل نمایند.


فرمانده انتظامی شهرستان رودبار‌جنوب با بیان اینکه اکیپ‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر به‌صورت نا‌محسوس وارد عمل شدند، تصریح کرد: همچنین محورهای مواصلاتی را تحت نظر گرفتند تا در نهایت خودروی مذکور را شناسایی و به راننده دستور ایست دادند که راننده پژو توجهی به ایست نکرد.
وی گفت: راننده خودرو با بی توجهی به دستور ایست پلیس به مسیر خود ادامه داد که در نهایت بعد از طی مسافتی تعقیب و گریز در نهایت خودرو متوقف شد.
سرهنگ فیروز بخت ضمن اشاره به این  مطلب که راننده با استفاده از جنگلی بودن منطقه متواری شد و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد،خاطر نشان کرد: در این عملیات مقدار ۲۳ کیلو گرم هروئین کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.


فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب در پایان از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در خصوص حمل و نگهداری مواد مخدر سریعا مراتب را از طریق سامانه ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر و یا سامانه مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند تا از  جولان دادن به سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر گرفته شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه