رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
  • کد خبر : ۴۷۸۴۳
  • مشاهده :211 نمایش
پنج شنبه خونین رودبار در میان سهل‌انگاری رانندگان؛

۴کشته و زخمی نتیجه دو تصادف خونین رانندگی در جنوب کرمان/جوان رودباری در میان شعله های آتش جان داد+عکس

بر اثر سهل‌انگاری رانندگان باردیگر تصادفات خونینی در شهرستان رودبارجنوب به وقوع پیوست و جان ۳نفر را گرفت یک جوان در میان شعله های آتش جان داد و دیگری زیر چرخ های کامیون.

 

به گزارش رودبار ما،عصر امروز براثر برخورد یک دستگاه سایپا حامل قاچاق سوخت با یک دستگاه سواری سمند در جاده رودبار به زهکلوت،۲نفر کشته شد.

دراین حادثه که به دلیل سرعت غیرمجار خودروحامل  قاچاق سوخت گازوئیل در جاده رودبار به زهکلوت حد فاصل روستای سردی رخ داد،راننده سایپا در آتش سوخت و راننده سمند نیز در دم جان باخت این تصادف یک مصدوم نیز داشت که به بیمارستان منتقل شد.

 

سروان یاسر کوهستانی رئیس پلیس راه رودبار_ایرانشهر در این رابطه به خبرنگار ما گفت: عصر امروز برخورد یک دستگاه سمند با یک نیسان در محور رودبار به زهکلوت یک کشته برجای گذاشت.
رئیس پلیس راه رودبار-ایرانشهر بیان داشت: علت تصادف تجاوز به چپ سمند بوده که با برخورد با نیسان راننده آن در آتش جان خود را از دست داد و یک مجروح هم به بیمارستان جیرفت اعزام شد.
وی از رانندگان خواست درمسیر رودبار به زهکلوت به علت کم عرض بودن جاده با احتیاط کامل در این مسیر رانندگی کنند.

جاده رودبار به زهکلوت جاده ای که همواره سوانح رانندگی زیادی درآن اتفاق می افتد ودر این میان تردد ماشین های قاچاق سوخت با سرعتی سرسام آور، تهدیدی جدی برای سایر رانندگان محسوب می شود.

چه بسا جوانان زیادی دراین راه درآتش شغل کاذب سوختند و این داستان همچنان ادامه دارد.

 

مرگ راکب موتورسیکلت زیر چرخ‌های کامیون

 

عصر امروز یک دستگاه موتورسیکلت با یک راکب به شدت با یک دستگاه کامیون در بلوار معلم شهرستان رودبارجنوب برخورد کرده و بر اثر این حادثه راکب موتورسیکلت به شدت از ناحیه سر و قفسه سینه آسیب دید و در دم جان باخت.

 

پس از انجام معاینات علائم حیات، مرگ وی تایید و به پزشکی قانونی منتقل شد،علت این تصادف رانندگی توسط کارشناسان پلیس در دست بررسی است.

علی ای حال،شهرستان ۱۲۱هزار نفری رودبارجنوب فاقد سردخانه اجساد و غسالخانه است.

شهرستان رودبارجنوب در ۳۳۰کیلومتری جنوب استان کرمان قرار دارد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه